Kurumsal - Fetih LED

İçeriğe git
FETİH LED HAKKINDA
FETİH LED TEKNOLOJİLERİ
Fetih Led Teknolojileri olarak bugün bilişim faliyetlerimiz sonucunda edindiğimiz bilgi birikimden istifade etmekteyiz. 2011 yılından bugüne, yaşadığımız hızlı çağın içerisinde, küresel dönüşümlerin ve teknolojik yeniliklerin sıkı sıkıya takipçisi olarak yer alıyoruz.

2011 yılında küçük bir ekiple başlayan maceramız bugün her geçen gün büyüyen deneyimli ve güvenilir bir kadroya dönüştü. Led Tekonolojileri alanında branşlaştığımız 2011 yılından beri, led teknolojisini toplumun ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde uygulamak ve siz müşterilerimizin beklentilerine en uygun ürünü belirlemek öncelikli hedefimiz. Led Tabela, Led Ekran farklı ve etkin kullanımını başardık. Bir totem üzerinde caddelere, meydanlara led ekranlar kurarak, halkın nabzını tutan, reklam ve haberleşme sektörüne öncülük eden, başlı başına tekel ve bağımsız bir iletişim araçları oluşturduk. Firmaların kullandıkları sabit tabelaları led ekrana çevirerek, led tabela dönemini başlattık. Oldukça ses getiren ve talep gören bu yeni kurumsal led ekranları; ışık, renk kalitesi, güncellenebilir içeriği ile farklı şekillerde kullanılabilir ve firmalara özel olarak tasarlanabilir yaptık.

Günümüzde reklamcılık sekterönde LED teknolojisinin yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte, bilgi ve becerilermizi 3 ana konuda odaklayarak faaliyet göstermekteyiz:

1. Sektörün ihtiyacı olan LED ürünlerinin üretimi ve toptan satışı
2. Bayiler için her ölçüde Led Ekran, Led Tabela' nın kullanıma hazır ürün olarak imalatı
3. Anahtar teslim Led Ekran, Led Tabela proje çözümleri

Vizyon & Misyonumuz:
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda daima en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunarak müşterilerimizi memnun etmek en öncelikli hedefimizdir. Profesyonel ekibimiz, disiplinli iş anlayışımız ve kurumsal yapımız ile güven ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda hareket etmekte, aynı davranışları iş ortaklarımızdan beklemekteyiz. Fetih Led olarak hedefimiz sağlıklı ve sürekli bir şekilde büyüyerek sektörün liderleri arasındaki yerimizi almaktır.
© 2018 Fenova Led Teknolojileri, Tüm Hakları saklıdır.
FENOVA TEKNOLOJİ
Esentepe Mah. Şehit Eyüp Gönen Cad.
No: 76/A Sultangazi - İstanbul

+ 0 212 619 02 22
info@fetihled.net
KURUMSAL
E-BÜLTEN
Fenova Teknoloji ile ilgili tüm haberlere, en güncel gelişmelere ulaşmak için lütfen kayıt olunuz.
ÜRÜN GRUPLARI
Led Ekran Çeşitleri
Led Panel Çeşitleri
İçeriğe dön