Led Ekran (İç ve Dış Mekan Led Ekranlar) - Fetih LED

0212 619 02 22
info@fetihled.com
0212 619 02 22
İçeriğe git
LED EKRAN (LED DISPLAY)
FetihLED Teknolojileri ile daha kaliteli led ekranlar
Her kişiye ve kuruma uygun çözümler sunan FetihLED Teknolojileri ile daha kaliteli ve güvenilir ekranlara ulaşmak kaçınılmazdır. Led ekran teknolojileri son 5 yılda popülerliğini gitgide arttıran görsel iletişim ve reklam araçları olmuştur. Fetih LED Ekran, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tüm sektörlerin ihtiyacı olan Led Ekran ve diğer led ürünlerini her ölçüde, kullanıma hazır şekilde veya projelendirerek çözüm sunar. Amacımız müşterilerimize verimliklerini arttıracak çözümler sunmaktır.
Led Ekran
İç Mekan sistemleri mükemmel yekpare görüntü veren geliştirilmiş bütünleşik yapıdadır. İç mekan ürünlerimiz düşük enerji tüketimi sağlamaktadır.
Led Ekran Dış Mekan
FetihLED Teknolojileri, ihtiyacınıza göre istediğiniz boyutlarda dış mekan led ekran yapabilmektedir. Bu led ekranların kullanılmasının sebebi açık havada hem uzun ömürlü oluşu...
Led Ekran Totem
Totem led ekran sistemleri, çelik kasa üzerine konulmuş dış mekan outdoor sistemleridir. Totem led ekran uygulamalarımızı genelde belediye ve kurumsal firmalar tercih etmektedir.
Led Ekran Mağaza
Mağazalar için Led Ekranlar ve Vitrin Led Uygulamaları dükkanlar ve mağazalar için mükemmel bir tanıtım aracıdır. Yapılan araştırmalar ve..
Led Ekran Avm
Cadde üzeri veya merkezi konumda olan alış veriş merkezlerinin girişlerinde genelde AVM LED Ekran bulunur. Bu ekranların konulmasının sebebi hem ziyaretcilerin çok fazla olması...
Led Ekran 03
Mobil Araçlarımız 3X2 m. 10mm Piksel görüntü kalitesine sahiptir ve araç durduğu zaman, aracın üzerinde bulunan elektronik motorlu sistemle 2 m kadar yükselebilir.
Led Ekran-Review Avg. Rating: 5 16 Reviews
© 2017 Fetih Led Teknolojileri, Tüm Hakları saklıdır.
Facebook page
Twitter page
Google page
HAKKIMIZDA
Günümüzde reklamcılık sektöründe LED teknolojisinin yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte bilgi ve birikimimiz 3 ana konuda odaklayarak faaliyet göstermekteyiz.
ÜRÜN GRUPLARI
İLETİŞİM
ESENTEPE MAH. ŞEHİT EYÜP GÖNEN CAD. NO:76/A SULTANGAZİ / İSTANBUL

+ 0 212 619 02 22
+ 0 212 221 03 33
info@fetihled.com
İçeriğe dön