Stadyum Led Ekran, Spor Tesisleri için Skor Tabelası - Fetih LED

İçeriğe git
Ürünler > LED EKRAN
STADYUM LED EKRAN
Kolay kurulum, kullanım kolaylıkları ve reklam gelirleri sebebiyle led ekranlar ve led paneller stadyumlar ve spor kompleslerinde de kullanılmaktadır. Stadyum Led Ekran temel olarak iki şekilde kullanılır. Birincisi skor göstermek amaçlı tribünde asılı vaziyette bulunan skorların gösterildiği stadyum led panel sistemleri (skorboard) şeklindeki led ekranlar diğeri ise saha etrafında gördüğümüz ve saha boyunca uzanan led ekranlardır.
Stadyum Led Ekran
Saha İçi Led Ekran
Stadyum led ekran, skorboard dışında oyuncu değişikliği kritik pozisyon tekrarı gibi görsel yayınlar içinde kullanılmaktadır. Stadyum led ekranlarında gerektiğinde saha içindeki canlı görüntüleri yada pozisyon tekrarlarını vermek son derece kolaydır.
Stadyum Led Ekran Türleri ve Özellikleri

Stadyum led ekran sistemleri bize iki şekilde görünür. İlk olarak tribünde asılı olan maç skorunu göstermek amacı ile kullanılan skorboard özelliğindeki led ekranlar, diğeri ise kullanıldığı saha etrafındaki alan kenarlarında yer alan led ekranlardır.

Takımların logolarını ve skorlarını göstermesi istendiği için stadyum led ekran sistemleri kolaylıkla güncellenerek ekranların skorboard olarak kullanımını sağlamıştır. Stadyumda kullanılan led ekranlar ayrıca görsel yayınları da içinde kullanabilmektedir. Bunlar oyuncu değişikli, kritik pozisyonlar gibi görsel yayınlardır. Ayrıca stadyum led ekranları gerektiği durumlarda saha içindeki canlı pozisyonları ve görüntülerin tekrarlarını kolaylıkla izleyicilere aktarmasından dolayı led ekranlar sıklıkla tercih edilmektedir.

Saha kenarlarında yer alan led ekranlar ise genellikle reklam için tercih edilmektedir. Ayrıca bu led ekranlar yüksek reklam geliri sağlamaktadır. Saha kenarında yer alan led ekranlar havayla birebir temas halinde olduğundan dolayı tüm dış darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Çok eskiden yani led ekranların olmadığı dönemlerde ülkemizdeki spor müsabakalarında sahadaki skor sonucunun gösterilmesi, oyuncu değişikliklerinin gösterilmesi için kartonlar kullanılmaktaydı. Belirtilen skor sonuçları, oyuncu değişiklikleri kartonlara el ile yazılıyordu. Bu şekilde çok fazla vakit kaybı oluşurken aynı zamanda da çok fazla insan gücüne ihtiyaç duyuluyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile bu ilkel yöntemin yerini stadyum led ekran sistemleri almıştır.

Artık hayatımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiş bu led ekranları sizlere kolay montaj ve demontaj, özel anti-toz, anti-nem alıcı seçenekleri ile kullanım amacınıza uygun olarak üretiyoruz. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Stadyum Led Ekran, Skorboard Led Ekran, Stadyum Led Ekran M2 Fiyatları, Stadyum Led Ekran Fiyatları, Stadyum Led Ekran Çeşitleri
İLETİŞİM FORMU

Stadyum Led Ekran-Review Avg. Rating: 5 4 Reviews
FetihLED size Teknolojiyi, Kaliteyi ve Profesyonelliği en iyi şekilde sunar.
Ürünler
© 2018 Fenova Led Teknolojileri, Tüm Hakları saklıdır.
FENOVA TEKNOLOJİ
Esentepe Mah. Şehit Eyüp Gönen Cad.
No: 76/A Sultangazi - İstanbul

+ 0 212 619 02 22
info@fetihled.net
KURUMSAL
E-BÜLTEN
Fenova Teknoloji ile ilgili tüm haberlere, en güncel gelişmelere ulaşmak için lütfen kayıt olunuz.
ÜRÜN GRUPLARI
Led Ekran Çeşitleri
Led Panel Çeşitleri
İçeriğe dön