Totem Led Ekran - Totem Led Tabela Fiyatları - Fetih LED

İçeriğe git
Ürünler > LED EKRAN
TOTEM LED EKRAN  "TOTEM LED TABELA"
Totem led ekran sistemleri, genelde belediye ve kurumsal firmaların tercih ettiği, sokak ve caddelere uygulanan tabela modellerdir.
Totem Led Ekran
Led Ekranlı Totem
Türkiye’nin hemen, hemen her ilinde var olan bayilerimiz aracılığı ile 7/24 teknik hizmet desteği sağlamaktayız.
Totem Led Ekran tabela, totem dediğimiz "T" şeklindeki ağır metal malzemenin üzerine kusursuz bir şekilde monte edilen bir sistemdir. Hem ağır sanayi işçiliği hem de elektronik mühendisliği ve uzmanlığı gerektirdiğinden ürünün profesyonel eller tarafından üretilmesi elzemdir. Aynı zamanda açık alan şartlarına uygun olarak üretimin sonlandırılması da ayrı bir uzmanlık ve donanım gerektirmektedir.

Fetih Led Teknolojileri, bu işte uzman donanım ve bilgiye sahip, ayrıca profesyonel kapasiteli üretim sistemi ve uzman personeliyle en mükemmel şekilde üretimlerini devam ettiren Türkiye’nin bir numaralı Led ekran üreticisidir.

Totem Led Ekran Fiyatları
FetihLED totem led ekran fiyatları sabit değildir, istediğiniz ölçüye, kullanım şekli ve alanına göre fiyatlar belirlenmektedir. Totem fiyatı hesaplama ile ilgili daha fazla bilgi ve iletişim için satış mühendislerimiz ile  +90 212 619 02 22 numaralı telefonumuzdan veya info@fetihled.net mail adresimizden bizimle temas kurmanızı rica ederiz.
İLETİŞİM FORMU